Корзина
21 отзыв
Распродажа со склада временно приостановлена!
+380675005575
+380675396257
"Электротехнические товары" от завода Электроград
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Проведеня семінару-наради компанією Электроград на території ПАТ “Київенерго”

Проведеня семінару-наради компанією Электроград на території ПАТ “Київенерго”

8 червня 2018 року на території ПАТ “Київенерго” з нашої ініціативи спільно з компаніями з якими тісно співпрацюємо, був проведений семінар-нарада серед фахівців проектних організацій

8 червня 2018 року на території ПАТ “Київенерго” з нашої ініціативи спільно з компаніями з якими тісно співпрацюємо, був проведений семінар-нарада серед фахівців проектних організацій за темою:

Досвід та готові рішення у електропостачанні малих та великих об`єктів напругою до 35кВ”.

Модераторами заходу виступали:

МЕЖЕННИЙ Сергій Якович, начальник Департаменту стандартизації та нормативного забезпечення  ДП “НЕК Укренерго”(НПЦР ОЕС України).

ЦЫГАНЕНКО Борис Владимирович, фахівець з енергетичного нагляду та державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  член НКРЕКП

Розпочав нараду  БУТОВ Сергій Володимирович, заступник головного інженера по високовольтному обладнанню СОП "Київські електричні мережі", ПАТ "Київенерго", зазначивши пріоритетність і досвід експлуатації КТП в бетонній оболонці.

В ході семінару Квицинский А.А. ОП «НТЦЕ» ДП «НЕК Укренерго» просив звернути увагу на Методичні рекомендації щодо заземлення нейтралі електричних мереж 6 – 35 кВ через резистор, викладенні на сайті УкрЕнерго.

В ході семінару наради були заслухані доповіді спеціалістів :

Досвід виробництва та гарантованого обслуговування,  нові тенденції виробництва комплектних трансформаторних підстанцій БКТП в бетонній оболонці на напругу 6(10)/0,4 кВ  (АТ “Електроград”,  Захарченко Ю.М.)

 

- Мікропроцесорні системи захисту для ліній 6-20 кВ і 35кВ. Вимоги і особливості застосування

 (ПО Київприбор,  Кошман А.Г.)

 

- Оливонаповнені трансформатори 6-10/0,4кВ з поліпшеними характеристиками втрат навантаження і неробочого ходу (АТ “Електроград”,  Рябоконь С.В.)

 

-  Компенсація реактивної потужності в мережах низької та середньої напруги конденсаторними та реакторними установками (ТОВ "Електросфера", к.т.н. Зубюк Ю.П.)

 

- Обладнання для комплектації розподільчих і трансформаторних пунктів. (АТ “Електроград”, Скорофатов А.С.)

 

- Альбом типових рішень ПС 20кВ від  ДП “НЕК Укренерго”(НПЦР ОЕС України) (ТОВ "ПИИ "Энергоинжпроект" Стрічевський О.Б.)

 

- Альбом типових рішень ПЛ 20кВ від  ДП “НЕК Укренерго”(НПЦР ОЕС України) (ТОВ "ПИИ "Энергоинжпроект" Власюк  С.І.)

             Ми дуже раді теплій зустрічі, конструктивному діалогу, готовності до застосування нових технічних рішень і технологій.  Нам було дуже приємно зустріти і привітати всіх з ким працюємо довгі роки, а також познайомитися з новими фахівцями електротехнічної галузі.

           Висловлюємо щиру вдячність всім гостям і учасникам заходу.

Другие новости